• ساعات کار: 09-18 دوشنبه- جمعه

 • شماره تلفن: 00905357804224 تلگرام، واتساپ

 • ایمیل سایت: info@anktour.com

اکسپرس اینتری Express Entry چیست؟

 

از سال 2015 برای مهاجرت به کانادا سیستم جدید مهاجرتی برای نیروی کار بنام اکسپرس اینتری (ورود سریع) راه اندازی شد به این صورت که واجدین شرایط در این سیستم با تشکیل یک پروفایل ثبت نام کرده، امتیاز بندی شده و در صورت دارا بودن حد نصاب قبولی، موفق به اخذ ویزای اقامت دائم کشور کانادا در کمترین زمان می شوند.

در هر دوره از انتخاب متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری (معمولا هر 21 روز) اگر امتیاز شما برابر و یابیشتر از حداقل امتیاز هر دوره باشد در پایان هر دوره بررسی  از میان دیگر شرگت کنندگان پذیرفته می شوید.

برای تشکیل پروفایل باید حداقل 67 امتیاز از جدول زیر کسب کنید که با داشتن آیلتس 6 جنرال (برای اکثر فارغ التحصیلان دانشگاه ها میسر می باشد) پروفایل شما 1 سال اعتبار دارد و در طول این یک سال در همه دوره های بررسی پرونده ها شرکت داده می شوید.

امتیاز بندی اولیه برای ثبت نام(حداقل 67 امتیاز از مجموع 100 امتیاز):

 

جدول امتیازبندی کلی اکسپرس اینتری کانادا

جدول امتیازبندی کلی اکسپرس اینتری کانادا

 


فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا


امتیاز مدرک تحصیلی

امتیاز مدرک تحصیلی

انطباق پذیری

شرایطی که نشان دهنده میزان انتطباق پذیری شما در کانادا با توجه به حضور قبلی شما در این کشور و یا داشتن اقوام در این کشور میباشد

انطباق پذیری

مدرک زبان

معادل سازی CLB به نمره IELTS جنرال

مدرک زبان

تجربه کاری در 10 سال گذشته

دقت فرمایید در حال حاضر کشور کانادا سابقه کاری شما را با نامه از محل کار نیز قبول می کند و تعداد سال های کار پاره وقت نصف تمام وقت محاسبه می شوند
تجربه کاری در 10 سال گذشته

امتیاز بندی سن

سنین بین 18 الی 35 سال میتوانند 12 امتیا اخذ نمایند
از 35 سال به بالا به ازای هر سال یک امتیاز کم می شود که به سن 46 یک امتیاز و از 46 به بالا امتیازی داده نمی شود.

 • پیشنهاد شغلی در کانادا 10 امتیاز (این مهم، در ادامه به تفضیل توضیح داده شده است)

 

در صورتی که مجموع امتیازتان به حداقل 67 برسد می توانید در سیستم اکسپرس اینتری شرکت کنید.

برای محاسبه امتیازبندی شما در سیستم اکسپرس اینتری به وبسایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید و اطلاعات خود را وارد برنامه کنید،این سیستم امتیاز شما را به صورت آنلاین محاسبه می کند.

 • در صورتی که امتیاز شما بالای 450 باشد شانس قبولیتان در حوزه نیروی متخصص فدرال بسیار بالاست (به بیان روشن تر شما در هر کجای خاک کشور کانادا می توانید زندگی و کار کنید) و برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام بفرمایید.
 • در صورتی که امتیازتان بین 400 تا 450 باشد، دو راه برای تضمین قبولیتان وجود دارد:

1) شما باید درخواست  نیروی متخصص استانی بدهید که در این صورت باید از شرایط استان ها و اینکه چه مشاغلی (NOC  یا دسته بندی شغلی) در هر استان شانس بالاتری در انتخاب داشته اند اطلاع دقیق داشته باشید و رزومه خود را با توجه به معیارهای شغلی مد نظر هر استان بنویسید و اینکه همزمان برای چند استان اقدام کنید به گونه ای که تناقض قابل توجهی در حوزه های کاریتان وجود نداشته باشد. در این صورت به متقاضیان پیشنهاد می شود از وکلای مهاجرت با سابقه در این خصوص کمک بگیرید. در صورت موفقیت در گرفتن دعوتنامه استانی 600 امتیاز به امتیازات شما اضافه خواهد شد که قبولی شما را تضمین خواهد نمود.

2) و یا صورتی که بتوانید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی دریافت کنید نیز 600 امتیاز به امتیازتان اضافه خواهد شد و این امر برای افراد ساکن ایران تقریبا کمی دشوار اما شدنی ست، فقط در صورتی که در کانادا بستگانی دارید که کارفرما می باشند و هیچ گونه شباهت فامیلی با شما ندارد می توانید از سوی ایشان دعوت نامه دریافت کنید که شانس قبولیتان حتمی است.


حتما بخوانید: اطلاعات کامل هزینه ها و خرج و مخارج زندگی در کانادا 2019


نکاتی مهم در خصوص اکسپرس اینتری

 • دور ویزا برای امتیاز بالا نهایتا بین 8 ماه الی 1 سال زمان می برد.
 • مدرک بیمه ای برای اثبات سابقه کار الزامی نیست، مگر اینکه در موارد خاص مهاجرت های استانی که همانگونه که در بالا گفته شد که حوزه شغلی شما بسیار تعیین کننده است، در این مورد ممکن است از شما سوابق بیمه بخواهند که اگر بیمه شما به عنوان کاگر ساده پرداخت شده باشد می توان با نامه ای از محل کار، عنوان شغلی تان را شرح دهید.
 • در روش اکسپرس انتری فدرال محدودیت رشته ای وجود ندارد و فقط سطح تحصیلات شما برای شما امتیاز می آورد و در نهایت هم با سیستم امتیاز بندی انتخاب می شوید لذا نوع رشته شما در قبولی شما موثر نیست. همین که مدرک شما توسط موسسه WES تایید شود، جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت.
 • در صورتی که با اکسپرس اینتری قبول شدید باید اسکن کلیه مدارکتان را که اداعا کرده بودید به اداره مهاجرت ارسال بفرمایید و در صورتی که مشکل امنیتی و یا پزشکی نداشته باشید می توانید ویزا را دریافت کنید.
 • قبولی شما ارتباطی با زمان ثبت نامتان با رغیب هایتان نخواهد داشت.
 • تمکن مالی برای اخذ ویزا (نرخ دلار دولتی را در نظر بگیرید)
حداقل پول نقد تعداد اعضای خانواده
15 هزار دلار کانادا

1

18 هزار دلار کانادا

2

21 هزار دلار کانادا

3

25 هزار دلار کانادا

4

28 هزار دلار کانادا

5

32 هزار دلار کانادا

6

35 هزار دلار کانادا

7نفر به بالا

دقت بفرمایید که این پول در حساب متقاضی اصلی پرونده باشد (ترجیها در حساب همسرتان نباشد) و حداقل از 6 ماه قبل نسبت به افتتاح حساب اقدام فرمایید.

 

هزینه بررسی پرونده: متقاضی اصلی 550 دلار کانادا / همسر متقاضی 550 دلار کانادا / هر فرزند 150 دلار کانادا

هزینه صدور ویزا: متقاضی اصلی 490 دلار کانادا / همسر متقاضی 490 دلار کانادا

 


 

 
 

آدرس

 
Address: Regnum Sky Tower Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/116 (T Katı) Çankaya/ANKARA
4224 780 535 90+:Tel 
info@anktour.com
 

شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور واقع در شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه، با هدف ارائه خدمات اخذ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس، آمریکا، حوزه شینگن و همچنین خدمات توریستی در خدمت هموطنان ارجمندمان می باشد.

ماموریت شرکت آنکاتور ارائه خدمات با نازلترین هزینه، دقیق ترین و بروز ترین اطلاعات فرایند اخذ ویزا به دلیل دسترسی به سازمان VFS GLOBAL و همچنین سفارت های مربوطه در شهر آنکارا می باشد. مجموعه آنکاتور علاوه بر خدمات اخذ و پیکاپ ویزا از شهر آنکارا، سوابق اجرای تورهای تفریحی-فرهنگی در کشور ترکیه و ایران را نیز داشته است.

وب سایت شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور با ارايه خدمات ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

 

پل ارتباطی:

4224 535 780 90+تلفن تماس مستقیم با مدیریت آنکاتور
                     
واتساپ تلگرام  اینستاگراماینستاگرام     فیس بوک    
تلفن دفتر:                     5020465 312 90+
 فاکس:                        5148376 312 90+
  پست الکترونیکی :          info@anktour.com