• ساعات کار: 09-18 دوشنبه- جمعه

  • شماره تلفن: 00905357804224 تلگرام، واتساپ

  • ایمیل سایت: info@anktour.com

شرایط بورسیه تحصیلی کانادا در سال ۲۰۱۹

 

شرایط بورسیه تحصیلی کانادا در سال ۲۰۱۹

🔸امکان دریافت بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی بسیار سخت و نادر بوده و در اکثر مواقع آن‌دسته از دانشجویان بین‌المللی که از مقطع کالج در کانادا مشغول به تحصیل هستند، شانس بیشتری برای دریافت بورسیه در مقطع کارشناسی خواهند داشت.
🔸بورسیه‌های تحصیلی کانادا در اغلب اوقات بخشی از هزینه‌های تحصیلی دانشجوی بین‌المللی را شامل می‌شوند و تنها در شرایط خاص دانشجوی متقاضی از نوع فول فاند خواهند بود، از این رو دانشجویان ایرانی میبایست برای دریافت پذیرش دانشگاهی و بورسیه تحصیلی کانادا، توان اثبات تمکن مالی پوشش هزینه‌های اولیه تحصیل خود در دانشگاه‌های دولتی کانادا را داشته باشد.

آدرس

 
Address: Regnum Sky Tower Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/116 (T Katı) Çankaya/ANKARA
4224 780 535 90+:Tel 
info@anktour.com
 

شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور واقع در شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه، با هدف ارائه خدمات اخذ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس، آمریکا، حوزه شینگن و همچنین خدمات توریستی در خدمت هموطنان ارجمندمان می باشد.

ماموریت شرکت آنکاتور ارائه خدمات با نازلترین هزینه، دقیق ترین و بروز ترین اطلاعات فرایند اخذ ویزا به دلیل دسترسی به سازمان VFS GLOBAL و همچنین سفارت های مربوطه در شهر آنکارا می باشد. مجموعه آنکاتور علاوه بر خدمات اخذ و پیکاپ ویزا از شهر آنکارا، سوابق اجرای تورهای تفریحی-فرهنگی در کشور ترکیه و ایران را نیز داشته است.

وب سایت شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور با ارايه خدمات ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

 

پل ارتباطی:

4224 535 780 90+تلفن تماس مستقیم با مدیریت آنکاتور
                     
واتساپ تلگرام  اینستاگراماینستاگرام     فیس بوک    
تلفن دفتر:                     5020465 312 90+
 فاکس:                        5148376 312 90+
  پست الکترونیکی :          info@anktour.com