• ساعات کار: 09-18 دوشنبه- جمعه

  • شماره تلفن: 00905357804224 تلگرام، واتساپ

  • ایمیل سایت: info@anktour.com

🔶کارت #اقامت_دائم و تفاوت آن با #سیتیزن_کانادا چیست ؟

🔶کارت #اقامت_دائم و تفاوت آن با #سیتیزن_کانادا چیست ؟

🔸کارت اقامت دائم کانادا
متقاضیانی که موفق به دریافت اقامت دائم کانادا می شوند ابتدا توسط ویزایی که در پاسپورت آنها درج می گردد مجوز ورود به این کشور را دریافت می کنند سپس جهت اخذ کارت Permanet Resident اطلاعات خود را در وب سایت سازمان مهاجرتی تکمیل می نمایند. کارت اقامت دائم کانادا تقریبا" پس از 45 روز آماده و برای آنها پست می گردد. این کارت (Permanent Resident)، یک سند شناسایی برای اثبات وضعیت شما در #کانادا بوده که مدت اعتبار آن ۵ سال، و در صورت خروج از کانادا،برای ورود مجدد به آن نیاز است.

افرادی که موفق به دریافت کارت اقامت دائم کانادا شده اند، هنوز شهروند آن کشور محسوب نمی شوند اما اجازه کار و زندگی در آن کشور را دارند. افرادی که کارت مقیم دائم کانادا رادارند از تمام حقوق و وظایف یک شهروند کانادایی برخوردار هسنند بجز حق رای دادن و پاسپورت کانادایی.

این افراد پس از چند سال زندگی در کانادا می توانند برای شهروندی کانادا اقدام کنند. کشور کانادا بجز در یک مورد (فرزندی که در خاک کانادا متولد شود) حق شهروندی را مستقیما به اتباع خارجی نمی دهد و همه ابتدا اقامت دائم را کسب می کنند و سپس برای شهروندی اقدام می کنند.

افرادی که دارای کارت اقامت دائم کانادا (PR) می باشند می توانند بدون هیچگونه محدودیتی همانند یک شهروند کانادایی در هر کجای کانادا که مایل هستند مشغول کار و تحصیل و .... شده و اقدام به باز کردن حساب بانکی و از امتیازات آن،ماننددسترسی به نظام بانکی بین المللی و ... برخوردار شوند. همچنین هزینه تحصیل برای مقیم کانادا نسبت به افرادیکه از طریق #ویزای_دانشجویی (#ویزای_تحصیلی) در کشور کانادا تحصیل می کنند خیلی پایین تر می باشد. این افراد تحت حمایت منشور حقوق و آزادی های کانادا قرار دارند و می توانند از بسیاری مزایای اجتماعی همانند بیمه درمانی رایگان بهرمند شوند.

🔸#سیتیزن_شیپ_کانادا
سیتیزن شیپ (شهروندی) یا #تابعیت_کانادا یا در زمان تولد (شخص درخاک کانادا متولد شود ) اتفاق می افتد یا توسط افرادیکه دارای کارت اقامت دائم کانادا می باشند پس از زندگی و گذراندن مدت زمان مورد نیاز در کانادا، طی مراسمی قانونی به دست می آید. افرادیکه سیتیزن شیپ یا تابعیت کشور کانادا را دارند، هنگام ورود به کانادا از مرزهای این کشور، هیچ احدی تحت هیچ شرایطی حق جلوگیری از ورود آنها را ندارد همچنین هیچ فردی حق اخراج یک تابع کانادا را از این کشور ندارد.
این یکی از مزیتها و تفاوتهای بین اقامت دائم کانادا و سیتی زن کانادا می باشد و از آنجا که دارندگان کارت اقامت دائم، هنوز شهروند کانادا نبوده و تابع کشور یا کشورهای دیگری می باشند، در شرایط خاص می توان این افراد را به کانادا راه نداد و یا از کانادا اخراج کرد. تمامی افرادی که کارت اقامت دائم کانادا را دارند پس از گذراندن مدت زمان مورد نیاز در کانادا می توانند جهت سیتیزن شیپ کانادا اقدام کنند.

_____________________________
این افراد پس از چند سال زندگی در کانادا می توانند برای شهروندی کانادا اقدام کنند
______________________________
👇براي اطلاعات بيشتر👇
‏WWW.ANKTOUR.COM
+90 535 780 4224
‏@anktourinfo ادمين

📍برج تجاري ريگنون اسكاي-خيابان محسن يازيجي اوغلو-شماره ٥٧/١١٦-طبقه تي برج-چانكايا-انكارا-تركيه

#ويزاي_شينگن
#ويزاي_انگليس
#ويزاي_توريستي_مالتيپل_كانادا
#پيكاپ_پاسپورت
‏‌‎#گرفتن_وقت_انگشت_نگاري_وك،
#تور_گشت_شهري_آنكارا_قونيه_كاپادوكيا

آدرس

 
Address: Regnum Sky Tower Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/116 (T Katı) Çankaya/ANKARA
4224 780 535 90+:Tel 
info@anktour.com
 

شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور واقع در شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه، با هدف ارائه خدمات اخذ ویزای کشورهای کانادا، انگلیس، آمریکا، حوزه شینگن و همچنین خدمات توریستی در خدمت هموطنان ارجمندمان می باشد.

ماموریت شرکت آنکاتور ارائه خدمات با نازلترین هزینه، دقیق ترین و بروز ترین اطلاعات فرایند اخذ ویزا به دلیل دسترسی به سازمان VFS GLOBAL و همچنین سفارت های مربوطه در شهر آنکارا می باشد. مجموعه آنکاتور علاوه بر خدمات اخذ و پیکاپ ویزا از شهر آنکارا، سوابق اجرای تورهای تفریحی-فرهنگی در کشور ترکیه و ایران را نیز داشته است.

وب سایت شرکت خدمات مهاجرتی-توریستی آنکاتور با ارايه خدمات ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیزمان می باشد.

 

پل ارتباطی:

4224 535 780 90+تلفن تماس مستقیم با مدیریت آنکاتور
                     
واتساپ تلگرام  اینستاگراماینستاگرام     فیس بوک    
تلفن دفتر:                     5020465 312 90+
 فاکس:                        5148376 312 90+
  پست الکترونیکی :          info@anktour.com